Надсилаючи статтю в журнал «Український кардіологічний журнал», автор дає свою згоду на розміщення опублікованих статей або метаданих у реферативних наукометричних базах, до яких входитиме журнал, а також на сайті журналу.
Читачам надаються гарантії щодо можливості вільного читання, завантаження, копіювання, поширення, друку і посилань на повні тексти статей «Українського кардіологічного журналу».
Рисунки, таблиці та цитати з журналу можуть бути опубліковані з некомерційною метою в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, але матеріали повинні бути наведені відповідним чином (напр.: автор, назва статті, «Український кардіологічний журнал», рік випуску, том, номер випуску, номер сторінки, номер рисунка).
Передрук статей або будь-якого матеріалу з «Українського кардіологічного журналу» можливий лише з письмової згоди редакції та з посиланням на журнал.
Подання статей та подальша їх публікація в «Українському кардіологічному журналі» – безкоштовні. За авторами без обмежень зберігається авторське право. Автори можуть розміщувати PDF-файли власних статей (завантажених із сайту журналу) на своїх особистих веб-сайтах або сайтах установ, де вони працюють.
Редакція журналу володіє авторським правом на матеріали, що публікуються в часописі, на підставі делегованих автором повноважень:
● відтворювати матеріал на шпальтах журналу;

● переробляти, скорочувати або іншим чином змінювати текст у процесі редакційної підготовки за погодженням з автором;

● перекладати текст, розміщувати статті повністю або частково у вітчизняних і закордонних наукометричних базах та на сайті журналу, в мережі Інтернет;
● надавати дозвіл на використання статті та її окремих матеріалів третім особам; друкувати репринти статей за погодженням з автором.