Бажаєте опублікувати свою статтю у цьому журналі? Рекомендуємо ознайомитись з нашою редакційною політикою на сторінці Про журнал та переглянути Керівництво для авторів. Для того, щоб мати можливість подавати рукописи до нашого видання, автори повинні зареєструватися на сайті журналу. Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт та пройдіть 5 кроків подання рукопису на розгляд.

Якщо у Вас виникла проблема доступу до статей на сайті (неправильний пароль або логін), то є такі способи її розв’язання.

  1. Відкрийте вкладку в анонімному вікні. Якщо вона відкрилася, то очистіть історію у Вашому браузері.
  2. Якщо і в анонімному вікні вкладка не відкривається, то потрібно внести певні зміни, однак це може зробити тільки адміністратор сайту.

Для того щоб адміністратор сайту міг внести зміни, відправте на електронну адресу 4w@4w.com.ua  лист із темою Проблеми доступу до сайту ucardioj.com.ua . У листі вкажіть Ім’я, Прізвище, Ім’я користувача та E-mail, під якими Ви зареєстровані. У листі Ви можете також указати новий пароль або адміністратор створить тимчасовий пароль, який Ви можете змінити під час відвідування сайту.